URL Status Scanner (1.0.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Location
sq: Vendodhja

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
