URL Status Scanner (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Location
sv: Plats

en: Other
sv: Övriga

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Export data
sv: Exportera data

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Filter results
sv: Filtrera resultat
