URL Status Scanner (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Location
jv: Lokasi

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - Any -
jv: - Sembarang -
