URL Text (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Number
el: Αριθμός

en: General
el: Γενικά

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: This field stores a number in the database as an integer.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει έναν αριθμό στη βάση δεδομένων ως ακέραιο.

en: Integer value
el: Ακέραια τιμή

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Number (integer)
el: Αριθμός (ακέραιος)

en: %name: The integer must be larger or equal to %min.
el: %name: Ο ακέραιος πρέπει να είναι μεγαλύτερος ή ίσος από %min.

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
