URL Text (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Number
eu: Zenbakia

en: General
eu: Orokorra

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Integer value
eu: Integer balioa

en: Number (integer)
eu: Zenbakia (integer)
