URL Text (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Number
km: លេខ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: This field stores a number in the database as an integer.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ជា​ចំនួន​គត់ ។
