URL Text (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: General
et: Üldine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
