URL Text (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Scheme
he: סכמה

en: URL
he: כתובת URL

en: General
he: כללי

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Placeholder
he: שומר מקום
