Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Other
az: Digər

en: Entity
az: Entiti

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket
