Usage Report (1.0.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
