Usage Report (1.0.0-alpha14) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Other
ka: სხვა
