Usage Report (1.0.0-alpha14) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Field
fa: میدان

en: ID
fa: هویت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Other
fa: ساير

en: Entity
fa: عنصر

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته
