Usage Report (1.0.0-alpha14) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Field
sv: Fält

en: Published
sv: Publicerad

en: Other
sv: Övriga

en: Entity
sv: Objekt

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Bundle
sv: Hopsamling
