Usage Report (1.0.0-alpha15) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Other
nl: Andere

en: Entity
nl: Entiteit

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Bundle
nl: Bundel
