Usage Report (1.0.0-alpha15) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Field
tr: Alan

en: Published
tr: Yayında

en: Other
tr: Diğer

en: Entity
tr: Nesne

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
