Usage Report (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Field
ar: حقل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Other
ar: آخر

en: Entity
ar: الكيان

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Bundle
ar: الحزمة
