Usage Report (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Published
ja: 掲載

en: Other
ja: その他

en: Entity
ja: エンティティ

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Usage
ja: 使用方法

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Bundle
ja: バンドル
