Usage Report (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر
