Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Published
bg: Публикувано

en: Other
bg: Други
