Usage Report (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
