Usage Report (1.0.0-alpha9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Published
he: מפורסם

en: Other
he: אחר

en: Entity
he: יישות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה
