USAJobs (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Host
is: Vél

en: Organization
is: Stofnun

en: About
is: Um
