USAJobs (2.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: No fields available
hu: Nincs elérhető mező

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Organization
hu: Szervezet

en: About
hu: Leírás
