USAJobs (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
