USAJobs (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Host
lt: Serveris

en: About
lt: Apie
