USAJobs (2.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Host
bn: হোস্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
