USAJobs (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: About
ta: பற்றி
