USAJobs (2.0.8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: About
jv: Ngenani
