USAJobs (2.0.8) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: No fields available
ru: Нет доступных полей

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Organization
ru: Организация

en: About
ru: Информация
