USAJobs (2.0.8) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Organization
sv: Organisation

en: About
sv: Om

en: Organization ID
sv: Organisations ID
