USAJobs (3.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Organization
ca: Organització

en: About
ca: Detalls
