USAJobs (3.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
