USAJobs (3.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
