USAJobs (3.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Organization
nl: Organisatie

en: About
nl: Over
