USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Public
be: Публічнае

en: All
be: Усе

en: Host
be: Хост

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: Other
be: Іншыя

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Any
be: Любы
