USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Public
it: Pubblico

en: All
it: Tutti

en: Fields
it: Campi

en: Other
it: Altro

en: Today
it: Oggi

en: Yesterday
it: Ieri

en: Organization
it: Organizzazione

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Any
it: Qualunque

en: Permanent
it: Permanente
