USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Public
de: Öffentlich

en: All
de: Alle

en: Fields
de: Felder

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Other
de: Weitere

en: Student
de: Teilnehmer

en: Today
de: Heute

en: Yesterday
de: Gestern

en: User Agent
de: User-Agent

en: Organization
de: Organisation

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Any
de: Alle

en: Organizations
de: Organisationen

en: Permanent
de: Dauerhaft

en: In the last week
de: Letzte Woche

en: In the last month
de: Letzten Monat

en: Location Name
de: Ortsbezeichnung

en: Exact
de: Genau

en: Date Posted
de: Buchungsdatum

en: Confidential
de: Vertraulich
