USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Public
eu: Publikoa

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Other
eu: Bestea

en: Today
eu: Gaur

en: Organization
eu: Erakundea

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Any
eu: Edozein

en: Permanent
eu: Behin betikoa
