USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: All
ro: Toate

en: Host
ro: Gazdă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: API Key
ro: Cheie API

en: Other
ro: Altele

en: Today
ro: Azi

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Any
ro: Orice
