USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Public
ru: Общедоступный

en: All
ru: Все

en: Host
ru: Хост

en: Fields
ru: Поля

en: API Key
ru: Ключ API

en: Other
ru: Другое

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Organization
ru: Организация

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Radius
ru: Радиус

en: Any
ru: Любой

en: Organizations
ru: Организации

en: Permanent
ru: Постоянный

en: In the last week
ru: За последнюю неделю

en: In the last month
ru: За последний месяц

en: Secret
ru: Секрет
