USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Host
th: โฮสต์

en: Other
th: อื่นๆ

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Radius
th: รัศมี

en: Permanent
th: ถาวร
