USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Public
ar: عام

en: All
ar: الكل

en: Host
ar: المستضيف

en: Fields
ar: الحقول

en: Other
ar: آخر

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Any
ar: أي من
