USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Public
et: Avalik

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Other
et: Muu

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Permanent
et: Alaline

en: In the last week
et: Viimane nädal

en: In the last month
et: Viimane kuu
