USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Public
is: Almenn

en: All
is: Allt

en: Host
is: Vél

en: Fields
is: Svæði

en: API Key
is: API Lykill

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Organization
is: Stofnun
