USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Any
km: ណា​មួយ
