USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: All
sl: Vsi

en: Host
sl: Gostitelj

en: Today
sl: Danes

en: Any
sl: Katerokoli
