USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Public
te: బహిరంగ

en: All
te: అన్నీ

en: Other
te: ఇతర

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న
