USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Public
gu: જાહેર

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Other
gu: અન્ય

en: Today
gu: આજે

en: Any
gu: કોઈપણ
