USAjobs Integration (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: All
ku: هەموو

en: Other
ku: هیتر

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Any
ku: هەر کام
