USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Public
gl: Público

en: All
gl: Todo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Fields
gl: Campos

en: Other
gl: Outro

en: Today
gl: Hoxe

en: Keyword
gl: Chave

en: Any
gl: Calquera

en: Permanent
gl: Permanente
